اورمو اؤلکه سی

نویسنده : admin پنجشنبه 30 آذر 1391, 18:15

دبیر فدراسیون والیبال گفت: در خلال یک بازی آرام و حرفه ای، یکی از والیبالیست ها به دلیل رفتار ناشایست به جای داور از سوی تماشاگران مورد تنبیه قرار گرفت.

به گزارش پرتال هواداران والیبال اورمیه، محمود افشار دوست در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: بروز برخی رفتارهای غیر ورزشی و غیراخلاقی از سوی بازیکنان ملی پوش که تجربه حضور در میادین مختلف بین المللی را دارند بعید است به طور قطع این موضوع از سوی کمیته انضباطی فدراسیون مورد بررسی قرار می گیرد.

وی یادآور شد:مسئولان فدراسیون والیبال در تلاش اند تا جایی که امکان دارد که اجازه حضور در میادین ملی و باشگاهی را به بازیکنان بداخلاق ندهند. اگر یک بازیکن برای چندمین بار شرایط موجود در سالن را خراب کند و خیلی راحت در لیگ و تیم ملی حضور داشته باشد سازمان والیبال به طور کلی از بین می رود.

دبیر فدراسیون والیبال تصریح کرد: اگر بحث رفتارهای غیر ورزشی به لحاظ فرهنگی درست نشود فدراسیون هم با ابزارها و تمهیدات خاص خود با بی اخلاقی ها مبارزه می کند.

افشاردوست اظهار داشت: والیبال یک ورزش خانوادگی و دانشگاهی است افراد فعال در این رشته تحصیل کرده هستند من به عنوان یک والیبالیست از بروز چنین اتفاقاتی در طول لیگ خجالت می کشم. نسل ما و قبل از ما از این رفتارهای ناشایست بازیکنان و تماشاگران ناراحت هستند.

وی خطاب به اصحاب رسانه و فعالان مطبوعات گفت: از دوستان فعال در روزنامه ها و پایگاه های اطلاع رسانی می خواهم که در پردازش به وقایع بوجود آمده در طول مسابقات از بکار بردن الفاظی که ذهن جامعه را تحریک می کند دوری کنند و به فدراسیون در اتمام این قضیه کمک کنند. زیرا هر آنچه که از کلماتی مثل جنجال و درگیری استفاده شود به ناآرامی های بوجود آمده دامن زده می شود.

دبیر فدراسیون والیبال گفت: خواسته من از مطبوعاتی ها به معنای بستن چشم های خود به روی واقعیت ها نیست بلکه می خواهم که قسمت منفی لیگ را فقط نگاه نکنند، مسابقات والیبال ایران دارای مسائل مثبت بسیار زیادی است نوع نگارش آنها اذهان را جهت دهی می کند. این دوستان با قیاس والیبال و برخی ورزش های دیگر که حاشیه جزو لاینفک آن است اذهان را تا حدودی تحریک می کنند. مطبوعاتی‌ها می توانند با مطالب خود هم به ما و هم به والیبال کمک بزرگی کنند. ذکر کلمه جنجال نباید با والیبال عجین شود.

افشاردوست گفت: باید عوامل بروز مسائل اخیر در طول مسابقات لیگ را به طور کامل ریشه یابی کرد شاید به خاطر حساسیت مسابقات باشد یا باشگاه ها با قوانین داوری آشنا نیستند و یا بازیکنان صاحب نام و فعال در مسابقات در شرایط حساس عصبی شده و قادر به کنترل حرکات خود نیستند پس از بررسی این عوامل فدراسیون از اهرمها و ابزارهای خود برای جلوگیری از تکرار چنین اتفاقاتی استفاده خواهد کرد.

پی‌نوشت پرتال: خطاب سخن آقای افشاردوست به خبرگزاری ایسناست که از دیروز، اتفاقات رخ داده در لیگ والیبال را با تیترهای جنایی توصیف می‌کند!دسته بندی : والیبال برتر ,
برچسب ها : والیبال شهرداری اورمیه , لیگ برتر مردان , کاله مازندران , محمد موسوی , فدراسیون والیبال , کمیته انضباطی , محمود افشار دوست ,


نویسنده : admin پنجشنبه 30 آذر 1391, 18:05
Untitled 11 300x187 Untitled 1

به گزارش سایت رسمی باشگاه شهرداری اورمیه با توجه به رفتار ناشایست بازیکنان کاله در بازی روز چهارشنبه مورخه ۹۱/۹/۲۹  بین تیمهای شهرداری اورمیه با کاله آمل و ترک نمودن زمین مسابقه در حضور بیش از هشت هزار هوادار بدون اخذ اجازه از طرف ناظرین بازی که  بی احترامی بزرگی در حق والیبالدوستان و تماشاگران حاضر در بازی و همچنین سایر علاقمندان به والیبال میباشد، به احتمال فراوان محصولات غذایی کاله آمل در استان آذربایجان غربی علی الخصوص شهر اورمیه تحریم خواهد شد.


دسته بندی : والیبال برتر ,
برچسب ها : تحریم کاله , اورمیه , آذربایجان غربی ,


نویسنده : admin پنجشنبه 30 آذر 1391, 17:44


دسته بندی : اخبار اورمیه , گزارش تصویری , گالری عکس اورمیه ,
برچسب ها : اورمیه , بارش برف ,


نویسنده : admin پنجشنبه 30 آذر 1391, 17:38
بازی شب گذشته تیم های شهرداری ارومیه و کاله آمل به دلیل بروز مسائل حاشیه ای ناتمام ماند و تکلیف نتیجه این دیدار در جلسه کمیته انضباطی مشخص می شود.
رسول اصغرزاده در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت؛ در ست سوم این دیدار وقتی هر 2 تیم یک ست را با یکدیگر برابر بودند، "محمد موسوی عراقی" دفاع وسط تیم کاله آمل از اینکه 2 تا از توپهایش به طور پشت سرهم دفاع شد، توپ والیبال را با فوتبال اشتباه گرفت و آن را با پا به طرف تماشاچیان شوت کرد.
 
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه تصریح کرد؛ این حرکت موسوی از 2حالت خارج نیست یا وی با برنامه ریزی از پیش تعیین شده این کار را کرد و یا به دلیل عصبانیت نتوانست خود را کنترل کند، درهر صورت حرکت وی باعث تحریک تماشاگران شد. در همین حین داور از "حمزه زرینی" خواست تا با وی صحبت کند و به محمد موسوی کارت زرد نشان داد که به طور ناگهانی دیدیم که بازیکنان تیم کاله آمل زمین را به مقصد رختکن ترک کردند.
 
**پاسخ آملی ها به شهردار هم منفی بود

وی گفت: ترک زمین از سوی تیم کاله بدون دستور ناظر و سرداور بازی انجام شد پس از این اتفاق با همکاری مأموران نیروی انتظامی پس از 25 دقیقه جو سالن را آرام کرده و با وجود آنکه سالن در شرایط ایده آلی قرار داشت از آملی ها دعوت به ادامه بازی کردیم که آنها موافقت نکردند. با این وجود 30 دقیقه تمام بازیکنان، کادر فنی تیم شهرداری ارومیه، ناظران، داوران، تماشاگران و مسئولان استانی در سالن منتظر آنها بودیم که بازهم نیامدند آنها حتی به شهردار ارومیه هم جواب منفی دادند و در نتیجه بازی ناتمام اعلام شد.
 
وی یادآور شد: ما از سه روز قبل سالن و شهر را برای انجام این دیدار حساس و سنگین آماده کرده بودیم. متاسفانه "محمد حسین شفقی" یکی از ناظر دیدار در مصاحبه های خود اعلام کرده بود که تماشاگران نسبت به پرتاب سنگ و کلوخ اقدام کردند، این امر در حالی است که به هیچ عنوان حتی درشهر ارومیه که کف پوش آن موزائیک و سنگ  های تزئینی است کلوخ پیدا نمی شود.
 
وی گفت: من بی احترامی تماشاگران را محکوم می کنم، اما می گویم که هیچ جنجال و حاشیه ای بوجود نیامد فقط سه درب بطری آب معدنی و 2 عدد پیچ صندلی های مخصوص تماشاگران در زمین پرتاب شد. نمی خواهم منکر اشتباهات شوم ولی تا به این حد هم بزرگ نبود.
 
**لیدرها هم توجیه بودند
 
اصغرزاده یاد آور شد: این باشگاه دارای کانون هواداران است، قبل از بازی طی جلسه ای که با لیدرهای تیم تشکیل دادیم حساسیت بازی را برای آنها توجیه کردیم، لیدرهای ارومیه منظم ترین افراد هستند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه گفت: تاکنون ارومیه میزبانی مسابقات بزرگی را در اختیار داشته و هیچگونه مشکلی درخصوص تماشاگران و نوع برگزاری بوجود نیامده بود، در دیدار شب گذشته بیش از شش هزار تماشاچی در سالن حضور داشتند و نسبت به توهینی که "موسوی" به آنها کرد واکنش نشان دادند اما از میان این تعداد عظیم هواداران حتی یکنفر به خودش اجازه نداد که به داخل زمین بیاید و این امر حاکی از فهیم بودن ناظران درحال متقاعد کردن تیم کاله آمل بود که در آن هنگام از سوی  فدراسیون والیبال و سازمان پیامکی ارسال شد مبنی بر ناتمام ماندن دیدار شهرداری ارومیه و کاله آمل این پیامک بسیار تعجب آور بود چون هنوز تکلیف آملی ها برای حضور در زمین مشخص نبود.
 
وی گفت: باز هم می گویم که حرکت "محمد موسوی عراقی" که یکی از اعضای تیم ملی محسوب می شود جرقه بروز اتفاقات شب گذشته را زد امیدوارم مسئولان سازمان لیگ و کمیته انضباطی در زمان صدور رأی این موارد را به خوبی در نظر بگیرند./مح


دسته بندی : والیبال برتر ,
برچسب ها : والیبال شهرداری اورمیه , لیگ برتر مردان , کاله مازندران , محمد موسوی , فدراسیون والیبال , کمیته انضباطی , رسول اصغرزاده ,


نویسنده : admin پنجشنبه 30 آذر 1391, 16:54
اورمودا:

چیلله گئجه‌سینی اورمیه‌لی لر جشن توتوب شادلیق ائده‌رلر. قووون قارپیز یئمك ده بیر عادت كیمی مرسوم دور. قارپیز یئیه‌رلر كی گلن ایلی ساغلام یاشایالار. قوغون قارپیزدان باشقا فصلین یئمیش‌لری، گولاب‌لی پشمك جویز حالواسی و میلاخ‌دا مجلس‌لرینده اولار. بونا گؤره‌ده حالوا ساتان توكانلارین قاباغی اوقدر قالابالیق اولاركی ایی‌نه سالماقا یئر اولماز. جویز حالواسی عبارتدیر دوشاب ایله جویز ایچیندن. دوشابی اوقدر قاینادار لاركی بركییه و صونرا اونا قند جوهری آرتیرارلاركی رنگی آغارا.

دسته بندی : آذربایجان دبلری ,
برچسب ها : چیلله گئجه سی , اورمیه , خوی , قوشاچای , ماکی , قره عینی , اورمو دبلری , آذربایجان دبلری ,موضوعات
» اخبار اورمیه (903)
» اخبار بحران دریاچه اورمیه (1021)
» پروژه های عمرانی،خدماتی اورمیه (548)
» پروژه های عمرانی،خدماتی استان (172)
» سیاسی (178)
» اقتصادی (529)
» اجتماعی (323)
» ادب،فرهنگ و هنر (133)
» علمی، آموزشی (201)
» پزشکی،سلامت (204)
» میراث فرهنگی و گردشگری (401)
» حوادث و سوانح (227)
» هواشناسی (224)
» محیط زیست (261)
» گزارش تصویری (301)
» والیبال برتر (1077)
» ورزشی (218)
» اخبار ایران و جهان (218)
» وقایع تاریخی ایران و جهان (19)
» وقایع تاریخ آذربایجان (18)
» وقایع تاریخی اورمیه (10)
» تورک دیلی (8)
» نام آوران اورمیه (88)
» نام آوران آذربایجان (127)
» آذربایجان فولکلوری (11)
» آذربایجان دبلری (19)
» مذهبی دبلر (31)
» اورمو عاشیقلاری (19)
» موسیقی آذربایجانی (19)
» تورک شعرلر (7)
» استاد شهریار+شعر و عکس (10)
» داستان ها و افسانه های آذربایجان (8)
» فرودگاه اورمیه (3)
» دانشگاه اورمیه (10)
» امام زاده ها - مساجد تاریخی (24)
» بناهای تاریخی اورمیه (104)
» پارک های اورمیه (17)
» حمام های قدیمی اورمیه (5)
» دره ها-آبشارها -چشمه ها (18)
» قلعه ها -تپه ها-غارها (22)
» کلیساهای اورمیه (17)
» کتیبه های تاریخی اورمیه (7)
» مراکز اقامتی و تفریحی اورمیه (12)
» مقبره های اورمیه (10)
» موزه های اورمیه (12)
» در باره اورمیه (12)
» سوغات،صنایع دستی،غذاها (19)
» جاذبه های گردشگری و طبیعی اورمیه (60)
» گالری عکس بازار اورمیه (8)
» گالری عکس دریاچه اورمیه (33)
» گالری عکس اورمیه (60)
» گالری عکس اورمیه قدیم (11)
» آثار طبیعی آذربایجان غربی (36)
» آثار تاریخی آذربایجان غربی (104)
» گالری عکس سایر مناطق آذربایجان (25)
» تصاویر دیدنی (40)
» کلیپ شعرای آذربایجان (5)
» کلیپ اورمیه (5)
» کلیپ موسیقی آذربایجانی (7)
» کلیپ ورزشی (8)
» کلیپ های متفرقه (10)
» دانلود فایل های صوتی (5)

صفحات

پیوندهای روزانه

نویسندگان

» admin (6558)

آمار بازدید


کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic