اورمو اؤلکه سی

نویسنده : admin پنجشنبه 30 آبان 1392, 14:02

تیم والیبال جوانان شهرداری اورمیه در نخستین دیدار از مسابقات جوانان باشگاه های کشور مقابل شهرداری تبریز به برتری رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، این دیدار عصر روز چهارشنبه به میزبانی کاشان برگزار شد و جوانان شهرداری ارومیه توانست در این بازی با نتیجه 3 بر 1 همنام تبریزی خود را شکست دهد.

در این دیدار جوانان شهرداری ارومیه در دو ست نخست به ترتیب با نتایج مشابه 25 بر 23 جوانان شهرداری تبریز را مغلوب کرد اما ست سوم را با حساب 25 بر 22 به حریف خود واگذار کرد.

در ست چهارم این دیدار، جوانان شهرداری ارومیه در یک بازی برتر نسبت به حریف توانستند با نتیجه 25 بر 11 شهرداری تبریز را شکست دهند و اولین 3 امتیاز خود را به دست آورند.

تیم والیبال جوانان شهرداری ارومیه امروز پنجشنبه به مصاف تیم جوانان بازرگانی جواهری گنبد می رود.

رقابت های والیبال جوانان باشگاه های کشور از 29 آبان تا سوم آذرماه به میزبانی تیم باریج اسانس در کاشان برگزار می شود که تیم والیبال جوانان شهرداری ارومیه در گروه دوم این مسابقات با تیم های سایپا البرز، متین ورامین، شهرداری تبریز و بازرگانی جواهری گنبد هم گروه است.
دسته بندی : والیبال برتر ,
برچسب ها : والیبال جوانان شهرداری اورمیه , والیبال جوانان شهرداری تبریز ,


نویسنده : admin پنجشنبه 30 آبان 1392, 14:00

سرمربی تیم والیبال مقاومت شهرداری اورمیه گفت: عدم هماهنگی تیمی و کم بودن تمرینات قبل از آغاز بازی های لیگ دسته یک کشور، مانع از کسب نتایج قابل قبول می شود.

نادر شهنازی روز پنجشنبه پس از شکست 3 بر صفر تیمش مقابل شهرداری ملکان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تیم بدون هیچگونه تمرینی و فقط چند روز قبل از آغاز فصل مسابقات بسته شده است و بازیکنانم به هیچ وجه با هم هماهنگ نیستند.

وی اظهار کرد: اگر به نتایج کسب شده مقابل تیم ملکان توجه کنید ما بازی پایاپای و خوبی انجام دادیم و در هر سه ست در عین ناباوری و با نتایج بسیار نزدیک (27-25 )، (25-22) و (26-24) به حریف باختیم که جای بسی تاسف است.

وی افزود: در پست های پشت خط زن و استفاده از توپ های برگشتی مشکل داریم و بازیکنانم در حفظ نتیجه و کسب امتیازات تمام کننده تجربه و تبهر کافی را ندارند.

شهنازی گفت: اصولا برنامه ریزی بازی ها باید در هنگام تمرینات گفته شود ولی من به دلیل در اختیار نداشتن زمان کافی برای انجام تمرینات قبل از بازی، مجبورم در حین مسابقات گوشزدها و برنامه های لازم را به بازیکنانم بدهم که این امر بیشتر موجب ایجاد استرس در بازیکن می شود.

وی ادامه داد: این بازیکنان سالهاست در بازی های رسمی حضور نداشتند و علاوه بر عدم هماهنگی، آمادگی کافی که در سطح لیگ دسته یک باشند ندارند و با اتکا به داشته های خود وارد مسابقات شده اند و برای رسیدن به اوج آمادگی نیاز به زمان بیشتری دارند.

وی گفت: شاید در دیدارهای اول نتیجه نگیریم ولی مطمئنم پس از انجام چند بازی می توان به این تیم امیدوار شد چرا که بازیکنان ارومیه ای استخوان بندی خوبی در والیبال دارند و فقط باید بازی به بازی یکدیگر را بهتر شناخته و به انسجام و هماهنگی تیمی برسند.

وی گفت: از مسئولان شهرمان تشکر می کنم که این تیم را حتی اگر در دقیقه 90 هم که شده وارد مسابقات لیگ دسته یک کرده اند چرا این بازیکنان پشتوانه های اصلی شهرمان هستند و باید برای حضور در لیگ های برتر کشور آماده شوند.

وی گفت: تیم ما یکشنبه آینده سوم آذرماه برای انجام بازی معوقه هفته اول در خانه حریف به مصاف تیم سفیر قم می رود و پس از آن در روز ششم آذر ماه میهمان تیم شهرداری دزفول می باشد.
دسته بندی : والیبال برتر ,
برچسب ها : مقاومت شهرداری اورمیه , لیگ دسته یک کشور , والیبال لیگ دست یک کشور , نادر شهنازی ,


نویسنده : admin پنجشنبه 30 آبان 1392, 13:56

 مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اورمیه گفت: عملیات توسعه و احداث فضای سبز در حال حاضر در 50 نقطه از شهر اورمیه انجام می شود.

ولی مناف زاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فضای در دست احداث و توسعه سبز در نقاط مختلف شهر اورمیه، در سال جاری به بیش از 50 هکتار می رسد که نزدیک به 20 هکتار بیش از سال گذشته است.

وی اضافه کرد: در سال 91 نزدیک به 30 هکتار و در سال 90 حدود 28 هکتار فضای سبز در اورمیه ایجاد شده بود.

وی اظهار کرد: فضای سبز احداثی در اورمیه شامل 15 پارک بزرگ، موضوعی و محلی، دلتا، فلکه، پارک منطقه ای و فضای سبز خیابانی می باشد.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اورمیه با اشاره به عزم مدیریت شهری برای توسعه متوازن فضای سبز شهری گفت: توجه به مناطق محروم در این خصوص بسیار مورد تاکید مدیریت شهری است که در این راستا، اقدامات بسیار خوبی در مناطق محروم از جمله حاجی پیرلو، کمربندی و شهرک ایثار انجام شده است.

مناف زاده در خصوص نقش های سه گانه فضای سبز در شهر نیز اظهار کرد: فضای سبز در محیط شهری سه نقش کالبدی و ساختار شهری، اکولوژیکی و زیست محیطی و همچنین زیبایی شناسی و ایجاد منظره مناسب دارد که در طراحی ها باید هر سه مورد رعایت شوند.
دسته بندی : اخبار اورمیه , پروژه های عمرانی،خدماتی اورمیه ,
برچسب ها : توسعه فضای سبز اورمیه , سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اورمیه ,


نویسنده : admin پنجشنبه 30 آبان 1392, 13:25
اورمو اؤلکه سی به نقل از تسنیم/ معاون پشتیبانی و توسعه انسانی منطقه آزاد ماکو گفت: بزودی شهرستان چایپاره به منطقه آزاد ماکو ملحق می‌شود.

منطقه آزاد ماكو

  امروز (چهارشنبه 29 آبان) در آستانه هفته بسیج و با حضور مسئولان شهرهای ماکو، شوط و پلدشت و مدیران منطقه آزاد تجاری، صنعتی ماکو عملیات احداث گیت اصلی ورودی این منطقه در منطقه بخش ارس، سه راهی نازک کلنگ‌زنی شد.

در این مراسم سیداحسان الله فاطمی معاون پشتیبانی و توسعه انسانی منطقه آزاد ماکو گفت: اعتبار اولیه احداث گیت ورودی اصلی منطقه آزاد 50 میلیارد ریال است که احتمال افزایش اعتبار آن در آینده وجود دارد.

فاطمی در ادامه ضمن تقدیر از فعالیت‌های قربانعلی سعادت مدیرعامل جدید منطقه آزاد ماکو با اعلام اینکه با تدبیر مدیرعامل جدید منطقه، فازبندی طرح‌ها کنار گذاشته است گفت: در اثر همین تدبیر امروز در سه راهی نازک شاهد کلنگ‌زنی هستیم و در آینده نزدیک با رایزنی‌هایی که توسط مدیر این منطقه با شورای عالی مناطق آزاد کشور صورت داده می شود کل بخش ارس به مجموعه منطقه آزاد اضافه می‌شود.

معاون پشتیبانی و توسعه انسانی منطقه آزاد ماکو در ادامه با اعلام طرح‌های اولویت‌دار این منطقه گفت: چهاربانده کردن جاده بازرگان ایواوغلی، احداث فرودگاه منطقه آزاد و تجاری ماکو با مشارکت سازمان همیاری‌های استان، الحاق شهرستان چایپاره به محدوده منطقه آزاد و احداث کارخانه شیر پاستوریزه در زنگنه پلدشت از جمله برنامه های منطقه آزاد ماکوست.

وی احداث اماکن آب درمانی در شهرستان شوط، توسعه گردشگری در پلدشت، احداث کارخانه مبل استقبال در پلدشت و بومی سازی پرسنل این منطقه را جزو دیگر برنامه‌های مدیرعامل جدید منطقه آزاد ماکو اعلام کرد.
دسته بندی : اقتصادی ,
برچسب ها : قربانعلی سعادت , منطقه آزاد ماکو , چایپاره , منطقه آزاد تجاری- صنعتی ماکو ,


نویسنده : admin پنجشنبه 30 آبان 1392, 13:20
اورمو اؤلکه سی به نقل از تسنیم/ شهردار اورمیه گفت: امسال ۴۱۵ میلیارد تومان به پروژه‌های عمرانی اورمیه اختصاص یافته است.

حضرت پور محمد ارومیه

محمد حضرت پور در آئین افتتاح پروژه‌های دوگانه تقاطع غیر هم سطح میثم و تقاطع غیر همسطح امام علی(ع)، اظهار کرد: خوشبختانه شهر ارومیـه با همت مسئولان به سرعت در حال پیشرفت بوده و از ابتدای امسال مبلغی بالغ بر 415 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های عمرانی در این شهر زیبا اختصاصی داده شده است.

وی افزود: خوشبختانه دولت محترم، سکان‌داری استان آذربایجان غربی را به کسی واگذار کرد که سابقه اجرایی داشته و شناخت کافی از استان را دارد.

شهردار اورمیه با تبریک انتخاب سعادت به عنوان استاندار آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: امیدواریم استاندار جدید نیز مانند وحید جلال زاده حمایت‌های بی‌دریغ خود را از مجموعه شهرداری ارومیــه داشته باشد.

وی افزود: همواره حواشی خاصی پیرامون بنده بوده است، در ابتدا گفتند سرعت بالای تکمیل پروژه‌ها به دلیل در پیش بودن انتخابات شورای شهر است، پس از آغاز فرارسیدن موعد انتخاب استاندار، گفتند، حتما حضرت‌پور می‌خواهد استاندار شود چراکه پروژه‌ها شبانه روز در حال تکمیل بود.

حضرت‌پور افزود: خوشبختانه استاندار انتخاب شد و  شهرداری ارومیـه از این حواشی نجات پیدا کرد.
دسته بندی : پروژه های عمرانی،خدماتی اورمیه ,
برچسب ها : محمد حضرت پور , شهرداری اورمیه , افتتاح پروژه های فاخر اورمیه , اختصاص ۴۱۵ میلیارد تومان به پروژه‌های عمرانی اورمیه ,موضوعات
» اخبار اورمیه (903)
» اخبار بحران دریاچه اورمیه (1021)
» پروژه های عمرانی،خدماتی اورمیه (548)
» پروژه های عمرانی،خدماتی استان (172)
» سیاسی (178)
» اقتصادی (529)
» اجتماعی (323)
» ادب،فرهنگ و هنر (133)
» علمی، آموزشی (201)
» پزشکی،سلامت (204)
» میراث فرهنگی و گردشگری (401)
» حوادث و سوانح (227)
» هواشناسی (224)
» محیط زیست (261)
» گزارش تصویری (301)
» والیبال برتر (1077)
» ورزشی (218)
» اخبار ایران و جهان (218)
» وقایع تاریخی ایران و جهان (19)
» وقایع تاریخ آذربایجان (18)
» وقایع تاریخی اورمیه (10)
» تورک دیلی (8)
» نام آوران اورمیه (88)
» نام آوران آذربایجان (127)
» آذربایجان فولکلوری (11)
» آذربایجان دبلری (19)
» مذهبی دبلر (31)
» اورمو عاشیقلاری (19)
» موسیقی آذربایجانی (19)
» تورک شعرلر (7)
» استاد شهریار+شعر و عکس (10)
» داستان ها و افسانه های آذربایجان (8)
» فرودگاه اورمیه (3)
» دانشگاه اورمیه (10)
» امام زاده ها - مساجد تاریخی (24)
» بناهای تاریخی اورمیه (104)
» پارک های اورمیه (17)
» حمام های قدیمی اورمیه (5)
» دره ها-آبشارها -چشمه ها (18)
» قلعه ها -تپه ها-غارها (22)
» کلیساهای اورمیه (17)
» کتیبه های تاریخی اورمیه (7)
» مراکز اقامتی و تفریحی اورمیه (12)
» مقبره های اورمیه (10)
» موزه های اورمیه (12)
» در باره اورمیه (12)
» سوغات،صنایع دستی،غذاها (19)
» جاذبه های گردشگری و طبیعی اورمیه (60)
» گالری عکس بازار اورمیه (8)
» گالری عکس دریاچه اورمیه (33)
» گالری عکس اورمیه (60)
» گالری عکس اورمیه قدیم (11)
» آثار طبیعی آذربایجان غربی (36)
» آثار تاریخی آذربایجان غربی (104)
» گالری عکس سایر مناطق آذربایجان (25)
» تصاویر دیدنی (40)
» کلیپ شعرای آذربایجان (5)
» کلیپ اورمیه (5)
» کلیپ موسیقی آذربایجانی (7)
» کلیپ ورزشی (8)
» کلیپ های متفرقه (10)
» دانلود فایل های صوتی (5)

صفحات

پیوندهای روزانه

نویسندگان

» admin (6558)

آمار بازدید


کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو